Saugesnio interneto savaitė mokykloje

Internetas – neatskiriama mūsų gyvenimo dalis, bet ar mokame juo naudotis saugiai? Kaip tinkamai, saugiai, išvengiant pavojų naudotis informacinėmis technologijomis?

Apie tai buvo kalbama mokykloje vasario 6-10 d., Saugesnio interneto savaitės metu, per mokytojo E. Kavaliausko informacinių technologijų ir socialinės pedagogės R. Kliaugienės socialinių įgūdžių pamokas.

Taip pat vasario 10 d. mokykloje buvo organizuota tiesioginė interaktyvi vaizdo pamoka „Saugus internete“.„Augu internete“ iniciatyvos mokytojas, „Telia“ B2B treneris Rimvydas Jurkuvėnas papasakojo mokiniams apie: įrenginių saugumą ir pagarbų bei atsakingą elgesį internete; kaip atpažinti virusu užkrėstą el. laišką arba SMS; kuo gresia prisijungimas prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo; į ką atkreipti dėmesį siunčiantis programėles; kokios informacijos apie save geriau neviešinti; ką daryti, jei tapai elektroninių patyčių auka.

Pasibaigus minimai mokykloje savaitei ir toliau skatiname jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu ir mobiliaisiais telefonais.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė