Valentino diena

Daina susideda iš žodžių ir melodijos,

O meilė iš dviejų širdžių liepsnos.

Daina užpildo laiko tuštumą,

O meilė - ilgesį šviesos.

Daina - poezija ir gaidos,

O meilė - išsipildžiusi svaja.

Daina nuo laiko blunka, mainos,

Tikroji meilė - niekada.

Meilė - be galo gražus jausmas, vertas kiekvienos mūsų dienos ar bent vienos dienos jį paminėti. Tad šiam gražiam jausmui paminėti, skirtos Valentino dienos, nepraleidome ir mes.

Vasario 14-ąją, Mokinių tarybos iniciatyva, mokykloje vyko Valentino dienai skirtas renginys. Dalyvius ir žiūrovus pasitiko renginio vedėjos Samanta Kajėnaitė ir Roberta Paukštytė (7 kl.). Džiugiai pasisveikinusios, jos pakvietė savanorius į renginuko porų rungtynes. Užimti savo garbingas vietas buvo pakviesta mokytojų komisija, kurią sudarė: anglų kalbos mokytoja ir 5-6 klasių auklėtoja Rasa Žalnierukynaitė, spec. pedagogė ir 7 klasės auklėtoja Bronė Česliokienė ir 1-3 klasių mokytoja Lina Gladkauskienė. Jos vertino porų pasirodymus. Porų rungtynėse dalyvavo 4 poros: „Burbuliai“ (Daiva Rybnikovaitė ir Eimantas Ramanauskas), „Pimpačkiukai“ (Darius Paulavičius ir Danielius Rogovas), „Užpakaliukai“ (Akvilė Rybnikovaitė ir Mindaugas Kavaliūnas) ir „Sumuštiniai“ (Karolina Kliaugaitė ir Povilas Bubulis). Kol poros vykdė užduotis, dainas dovanojo Emilija Šakėnaitė (8 kl.), Gediminas Guogis (3g kl.), Gabrielės ir Kęstučio duetas (9 kl.). Užduotims ir pasirodymams pasibaigus mokytojų komisija suskaičiavo balus.

Nugalėtojais tapo „Pimpačkiukai“, antrą vietą užėmė „Sumuštiniai“. Šios dvi poros buvo apdovanotos saldžiais prizais. Nors didžiausias prizas buvo linksmai praleistas laikas.

Atėjus laikui atsisveikinti renginio vedėjos palinkėjo visiems mylėti ir būti mylimiems.

Mokinių tarybos narės Samanta Kajėnaitė ir Roberta Paukštytė