Šimtadienis mokykloje

Vasario 24-ąją 4 g klasės mokiniai pradėjo skaičiuoti paskutiniąsias šimtą dienų. Penktadienį į „Paskutinį teismo posėdį“ susirinko visi, kam buvo smalsu sužinoti, kaip sekasi mokytis ir gyventi 4 g klasės mokiniams. Teatralizuotas teismo posėdis, vadovaujamas dviejų 3 g klasės teisėjų, praėjo linksmai ir nuotaikingai, pateikiant kaltinimus su vaizdiniais įrodymais. Deja, bet 4 g klasės mokiniams jis nebuvo palankus, nors jie ir įvykdė jiems pateiktas teisėjų užduotis, o ir klasės auklėtoja bandė užtarti vienu kitu žodeliu. Vis gi griežtieji teisėjai priteisė dar vieną 100-ą dienų... Visi 4g klasės moksleiviai gavo teisminių dokumentų – pusatestačius ir medalius prisiminimui. Šventė baigėsi ragaujant šimtadienio tortą.

Ir vėl viena laida, šįkart 60-oji, palieka mokyklą. Belieka laukti kitų mokslo metų ir kito šimtadienio.

3 g klasės auklėtoja Jolita Samanovičė