Edukacinė išvyka į Vilnių, 2-4 kl.

Kovo 9 d. 2-4 klasės mokiniai išvyko į Vilnių. Trys šaunios ketvirtokės  Austėja Danilevičiūtė, Greta Kardelytė ir Evelina Šalnaitė dalyvavo Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro organizuotoje ketvirtokų tikybos viktorinoje ,,Esu katalikas"(mokytoja Danutė Labutienė). Sekėsi visai neblogai - iš 33-jų viktorinoje dalyvavusių komandų daugėliškietės užėmė aštuntą vietą.

​​​​​​                      Kol ketvirtokės dalyvavo viktorinoje, visi kiti mokiniai kartu su mokytoja Dalia Zabuliene aplankė bažnytinio paveldo muziejų. Jame pamatė įspūdingiausius auksakalystės šedevrusVilniaus katedros lobyną. Didžiulį įspūdį paliko iš Daugėliškio bažnyčios atvežta ir saugoma muziejuje šv. monstrancija ir taurė. Įdomu buvo sudėti iš kubelių šv. Kazimiero atvaizdą. Dalyvavo edukacinėje programoje ,,Krikščioniškų simbolių gamyba''. Patys pasigamino gražius kryželius.Su gera nuotaika ir daina grįžome namučio.

Mokytojos Danutė Labutienė ir Dalia Zabulienė