Mokinių savivaldų konferencija „Daugiau nei moksleivis“

Kovo 31 d.  būrys mūsų mokyklos mokinių su mokinių tarybos kuratore Ramune Kliaugiene dalyvavo mokinių savivaldų konferencijoje „Daugiau nei moksleivis“.  Konferencijos metu išgirdome profesionalių ir žymių lektorių paskaitas, jų gyvenimo istorijas ir įgavome daug motyvacijos veikti. Arno Markevičiaus paskaita „6 emociniai poreikiai, kurie kontroliuoja jūsų gyvenimą" ir Ados Jonušės pranešimas „Gyvenimo ir kelionių istorija. Kas yra sėkmė ir kaip ją pagauti?" nepaliko nei vieno abejingo ir paliko didelį įspūdį kiekvienam.

Džiaugiamės turėdami tokią galimybę dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose, todėl už tai dėkojame pirmiausia mūsų mokyklos direktorei Rimai Cibulskienei, taip pat Ignalinos rajono mokinių asociacijai, atvykstantiems lektoriams už be galo smagiai ir turiningai praleistą laiką, įgytas naujas žinias ir įgūdžius.

Mokinių tarybos pirmininko pavaduotojas Linas Martinkėnas