Minėjome tarptautinę vaikų knygos dieną

Balandžio 6 d. 2 ir 4 kl. mokiniai su mokytoja Dalia Zabuliene susirinko į mokyklos biblioteką, kur vyko netradicinė pamoka, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama nuo 1967m. kasmet, balandžio 2-ąją dieną – H. Ch. Anderseno gimimo dieną. Bibliotekininkė Aldona Rudakienė supažindino su rašytojos Lucianos Sandori kreipimosi į pasaulio skaitytojus tekstu. Visi mokiniai garsiai skaitė ištrauką, linksmai spėjo mįsles, sprendė kryžiažodį. Atlikę užduotis susipažino su vaikų rašytojais ir jų knygutėmis. Juk skaitydami kitiems ar patys klausydamiesi, mes bendraujame, daug ką sužinome, mokomės. Kaip teigia vienas garsiausių pasaulio rašytojų Dž. Sviftas: ,, Knygos – proto vaikai’’.

Bibliotekininkė Aldona Rudakienė