Susitikimas su būsimu karininku Modestu Ibelhauptu

Mokykloje lankėsi mūsų mokyklos mokinys Modestas Ibelhauptas, kuris jau metus mokosi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Modestas susirinkusiems 3g ir 4g klasių mokiniams papasakojo, kaip vyksta atranka į studijas Karo akademijoje, koks yra karinis rengimas, kokios stojimo sąlygos. Taip pat Modestas papasakojo, kaip Karo akademijos auklėtiniai gyvena ir mokosi. Minėjo, kad kariūnams sudarytos puikios sąlygos dalyvauti kultūriniame, sportiniame ir visuomeniniame gyvenime. Susitikimo pabaigoje Modestas visiems, kurie yra fiziškai ištvermingi, nebijantys geležinės drausmės ir griežtos dienotvarkės, pasiūlė rinktis studijas Lietuvos karo akademijoje.

4g kl. mokinys Dovydas Cicėnas