Netradicinė muzikos pamoka

Balandžio 7 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Rytų Aukštaitijos jaunųjų atlikėjų festivalis „Aukštaitijos viltys 2017". Šventiniame koncerte dalyvavo daugiau nei šimtas muzikantų, dainininkų, šokėjų iš Anykščių, Molėtų, Dusetų, Utenos, Visagino, Zarasų ir Ignalinos muzikos ir meno mokyklų, taip pat Visagino kūrybos namų.

Festivalio koncertas mums, pirmos ir trečios klasių mokiniams ir šių klasių mokytojai, tikrai neprailgo. Programa buvo labai įvairi, spalvinga, ir rimta, ir nuotaikinga. Skambėjo J. S. Bacho, V. A. Mocarto, A. Vivaldžio, M. Glinkos, B. Dvariono, L. Abariaus ir kitų, galbūt paprastam žiūrovui mažiau žinomų kompozitorių muzika. Ir ne tik muzika – puikios dainos ir žavintis šokio plastikos menas. Likome sužavėti dalyvių meistriškumu.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Gladkauskienė