Motinos dienos minėjimas Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčioje

,,Šiandien Tavo, Mama, diena. Šiandien visų mamų diena. Šią dieną visada šypsosi saulė, šią dieną visada linksmi žmonių veidai, šią dieną gatvės pražysta gėlėmis. Aš irgi norėčiau pasveikinti, pasakyti daug daug gerų ir šiltų žodžių. Bet tinkamų kažkodėl nerandu. Mano veide – laiminga šypsena. Tad paprastai tariu: ,,Su tavo švente, Mama.‘‘

Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčioje įvyko jaudinantis Motinos dienos minėjimas, į kurį susirinko Daugėliškio parapijos bendruomenė, Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės nariai. Taip pat atvyko žmonės iš kitų kaimų.

Šv. Mišios prasidėjo klebono Bernardo Augaičio sveikinimo žodžiais, kurie buvo skirti visoms mamoms pagerbti. Iškilmingą atnašų procesiją mokytojų Laimos Teteriukovienės ir Danutės Labutienės padedami organizavo Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. Po Šv. Mišių eilėraščių posmais, dainomis sveikino visas mamas mokiniai. Nuotaikingą kūrinėlį fleita atliko Austėja Danilevičiūtė, dainas mamoms skyrė mokytojos Linos Gladkauskienės paruoštos mokinės Emilija Šakėnaitė, Austėja Pakšijevskytė, Austėja ir Augustė Danilevičiūtės, nedrąsiai mamytes sveikino PUG auklėtinė Lėja Ryliškytė, kuriai padėjo pasiruošti PUG pedagogė Sigutė Luneckienė. Dėkingumo žodžius visoms mamoms skyrė Jurgita Adamkevičiūtė ir Simonas Pajarskas. Po padėkos žodžių klebono Bernardo Augaičio intencija nupirktos gėlės buvo padovanotos visoms mamoms.

,,Aš noriu Tau, Mama, pasakyti tik vieną žodį, kuris išreiškia dėkingumą. Tas žodis – ačiū. Ačiū už viską.‘‘

Mokytoja Neringa Mudėnienė