Popietė „Tau, Mamute...“

Gegužės 9 d. į Naujojo Daugėliškio biblioteką susirinko Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro pradinukai ir mokytojos. Vyko popietė „Tau, Mamute...“. Mokiniai pasakojo kokiomis dovanomis džiugino savo Mamytes Motinos dienos proga: darė atvirukus, piešė piešinius, buvo paklusnūs, padėjo nudirbti darbus. Skambėjo dainos, vaikai deklamavo eilėraščius. Gražiausius eilėraščius mamytėms, močiutėms ir tetoms skyrė Urtė, Gabija, Mantas ir Alanas. Aireta deklamavo savo kūrybos eilėraštį. Dainininkėms Austėjai Danilevičiūtei, Augustei, Evelinai, ir Austėjai Pakšijevskytei smagiai pritarė visi popietės dalyviai. Vaikus paruošė pradinių klasių mokytojos Dalia Zabulienė ir Lina Gladkauskienė. Renginio pabaigoje vaikai paskaitė naujausią Gintarės Adomaitytės knygutę „Debesėlis ieško vardo“, kurią bibliotekai dovanojo pati autorė.

Mokytoja Dalia Zabulienė