Konkursas „Diržo metamorfozė“

2017 m. gegužės 16 d. mūsų mokykloje vyko konkursas „Diržo metamorfozė“. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į smurto problemą, ugdyti moksleivių pagarbą vienas kitam bei atsisveikinti su diržu kaip atgyvenusia bausmės priemone, suteikti jam naują - kuriančią prasmę taip skatinant ir moksleivių kūrybinius gebėjimus.

Konkurse dalyvauti buvo kviečiamos V-X, IIIg klasės. Dalyviai turėjo pateikti akcijos „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“ tematikai skirtus kūrybinius darbus: plakatus, paveikslus, instaliacijas ar kitas erdvines kompozicijas, kurių pagrindinė medžiaga - diržas.

Komisija, įvertindama kūrybinių darbų idėjos ir atlikimo originalumą, jų pristatymo kūrybiškumą, atlikimo kokybę tiek meniniu, tiek temos atitikimo išpildymo požiūriu, klasių darbus vertino ir nugalėtojus nustatė pagal surinktų balų skaičių. Geriausi trys darbai buvo apdovanoti Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus padėkos raštais, jų darbai papuošė mokyklos erdves.

III-iąją vietą, surinkę 24 balus, pelnė 8 klasės auklėtojos N. Mudėnienės vadovaujami auklėtiniai, II-ąją vietą, padedami auklėtojos R.Žalnierukynaitės, su 28 balais pelnė 5 - 6 klasės auklėtiniai, o I-ąją vietą iškovojo kartu su klasės auklėtoja B.Česliokiene pasirodę septintokai (29 balai).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime visiems gražių bei draugiškų tarpusavio santykių!

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė