Profesinio veiklinimo išvyka į Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą

Gegužės 18 d. mokyklos 10, 3g ir 4 g klasių mokiniai, lydimi pedagogių Bronės Česliokienės ir Ramunės Kliaugienės, apsilankė Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre. Čia buvo organizuojamos profesinio informavimo dienos, kurių tema „Inžinerinės srities karjeros galimybės“. Maloniai lydimi centro socialinės pedagogės Nijolės Gimžauskienės ir jai padedančių centro mokinių, buvome supažindinti su šiuo mokymo centru. Mums buvo pristatytos Java programuotojo, vizualinės reklamos gamintojo, automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko, suvirintojo, elektros įrenginių elektromechaniko, elektroninės leidybos maketuotojo, virėjo, apskaitininko ir kasininko, socialinio darbuotojo padėjėjo, slaugytojo padėjėjo, apdailininko (statybininko) profesinio mokymo programos, tęstinio profesinio mokymo programos, neformalaus mokymo kursai (suaugusiesiems), projektinė veikla. Mokiniai dalyvavo supažindinimo su profesija pamokose, profesinio orientavimo konsultacijose, diskusijose, žaidimuose.

Dėkojame mokyklos direktorei R. Cibulskienei už sudarytas sąlygas ir galimybę praktiškai pažinti daugiau profesijų, daugiau karjeros galimybių.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė