Gegužės mėnuo – meilės mėnuo!

Kai visas pasaulis vasario 14 – ąją švenčia meilės dieną, mes net nesusimąstome, kad lietuviai turi savo gražią meilės šventę, dievaitės Mildos dieną, kuri švenčiama gegužės 13-ąją dieną.

Dievaitės Mildos dieną paminėjome ir mes, 4 g klasės mokiniai. Kartu su lietuvių kalbos mokytoja N.Mudėniene kūrėme autentiškas atvirutes ir rašėme pamąstymus apie meilę. Tad kelioms pamokoms lietuvių kalbos kabinetas virto kūrybinėmis dirbtuvėmis. Atvirutės viršeliu tapo 4g klasės mokinės Jurgitos Adamkevičiūtės tapytas paveikslas.

Pasidalinę mintimis apie meilę, priėjome išvadą, kad meilė yra stebuklas, didžiausia Dievo dovana, bet viena ji nėra vertybė. Didžiausia vertybė yra mokėjimas mylėti. Mylėti žmogų, saulę, žemę, pražydusį žiedą... Išmokti mylėti – tai gera pradžia. Gal išmoksime gyventi...

4g klasės mokinė Jurgita Adamkevičiūtė