Ekskursija į Kernavę

Paskutinę pavasario dieną  grupelė 6-8 klasių mokinių kartu su mokytojomis Neringa Mudėniene ir Brone Česliokiene išsiruošė į Kernavę.  Ten dalyvavome edukacinėje programoje „Gyvoji archeologija-kelionė į praeitį“. Edukacija vyko naujai įrengtoje edukacinėje klasėje-dirbtuvėje. Laiko ratu keliavome į įspūdingą Kernavės istorinę praeitį, susipažinome su paslapčių kupinu archeologų darbu, bandėme „prakalbinti“ archeologinius radinius ir savo rankomis paliesti tai, ką paliko mūsų protėviai prieš šimtus ir tūkstančius metų. Vėliau aplankėme Kernavės muziejų, kuriame išgyvenome akmens, geležies amžius, pamatėme be galo daug eksponatų ir dar  įvairiausių įdomybių. Po muziejaus papietavome, pažaidėme keletą žaidimų ir nuskubėjome prie žymiųjų Kernavės piliakalnių. Prisilaipioję, prisilakstę su puikia nuotaika keliavome namo.

6 klasės mokinys Linas Martinkėnas