Autobusų stotelė Naujajame Daugėliškyje kviečia prisėsti

Saulėtai šiltą gegužės 23 dieną, bendradarbiaujant su VĮ „Utenos regiono keliai“ Ignalinos kelių tarnybos viršininku Vaiduoliu Taraškevičiumi, pulkelis 8-10 klasių merginų ir dailės mokytoja Audronė Krikščionaitienė ėmėsi labai rimto darbo – Naujojo Daugėliškio autobusų stotelei kurti naują rūbą. Gerą pusdienį paplušėjusios jaunosios dailininkės jau džiaugėsi gražiu savo darbo rezultatu: autobusų stotelė kviečia prisėsti... Paklausite kodėl? Ogi čia puikuojasi margaspalvė sofutė, kuri ne tik prisėsti, bet ir būti tvarkingais bei kultūringais keleiviais kviečia. Atnaujinant stotelę visų besidarbavusių didžiausias noras buvo, kad tik kuo ilgiau šis grožis džiugintų kiekvieno žmogaus akis, kad tik nekiltų kam nors noras sutepti stotelės rūbą....

Į smagaus, bet kartu ir nelengvo darbo rezultato aptarimą atvykusieji negailėjo gražių žodžių mokinėms ir mokytojai, o labiausiai džiaugėmės, kai už darbą gavome atlygį – penkių kilogramų šakotį, sulčių ir po maišelį mielų dovanėlių.

Direktorė Rima Cibulskienė