Saugaus eismo mėnuo mūsų mokykloje

Šį mėnesį, kada visoje Lietuvoje rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu, vykdydami mokykloje akciją „Saugus kelias į mokyklą“, kartu prisijungėme ir prie akcijos „Apsaugok mane“. Akcija „Apsaugok mane“ – tai akcija, kuri vykdoma 18 metus iš eilės, kuomet „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį nemokamai draudžia visus Lietuvos pėsčiuosius moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose. Jos metu šalies vairuotojai skatinami kelyje būti itin atidžiais kelyje ir skirti ypatingą dėmesį jauniausiems eismo dalyviams.

Rugsėjo 5-ąją mokykloje apsilankę Ignalinos rajono savivaldybės, policijos, bendrovės „Lietuvos draudimas“ atstovai kiekvienam mūsų mokyklos pradinių klasių moksleiviui padovanojo po atšvaitinę liemenę ir palinkėjo saugaus kelio į mokyklą. Šias liemenes pradinukai galės apsivilkti keliaudami – taip mažieji moksleiviai bus labiau matomi ir saugesni kelyje.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė