Sveika, Mokykla...

Šviesų, pasipuošusį virš galvų melsvais debesėliais, Rugsėjo 1-osios rytą visi mūsų mokyklos ir vietos bendruomenės nariai rinkosi Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčioje. Čia, skambant mokykliniam skambučiui dvyliktokams atvedus pirmokus, gerbiamas kunigas Bernardas Augaitis aukojo šventas mišias už Mokinius, Tėvus, Globėjus ir Mokytojus. Čia pradėjome savo šių mokslo metų kelią.

Po mišių, vėlgi aidint mokykliniam varpeliui, iškilminga eisena žingsniavo į antraisiais namais dažnai vadinamą Mokyklą. Čia, kaip sakė mokyklos direktorė Rima Cibulskienė visi kartu atvertėme naują knygą, kurią ir rašyti turėsime VISI kartu. Na, o baigdama savo sveikinimo kalbą, direktorė palinkėjo: „pripildykime šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis“. Daug gražių palinkėjimų išgirdome ir iš mokslo metų pradžios šventėje dalyvavusių garbių svečių: kunigo Bernardo Augaičio, Ignalinos rajono mero Henriko Šiaudinio, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus laikinai einančios vedėjo pareigas Gražinos Mackonienės, Naujojo Daugėliškio seniūno Juozo Paukštės. Smagu buvo pasiklausyti pakankamai drąsiai pirmokėlių pasakytų eilėraštukų. Vėliau šventės vedantieji septintokas Linas Martinkėnas ir pradinių klasių mokytoja Lina Gladkauskienė kvietė pasiklausyti mokinių Austėjos Pakšijevskytės ir Emilijos Šakėnaitės atliekamų dainų.

Trečią kartą suskambus mokykliniam skambučiui ir dvyliktokams nulydėjus savo mažuosius draugus pirmokus į klasę, jų pavyzdžiu pasekė ir kiti. Mokiniai išsiskirstė į savo klases, kur pirmąją šių mokslo metų pamoką vedė Klasės auklėtojas.

Štai toks pirmasis mūsų naujai atverstos šių metų knygos įrašas.

Direktorė Rima Cibulskienė