Dalyvavimas respublikiniame 5-8 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“

Spalio 13 d. 6 klasės mokinė Solveiga Baranauskaitė ir 7 klasės mokinys Linas Martinkėnas dalyvavo respublikiniame 5–8 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“. Mokiniai į šį konkursą pateko atlikę atrankines užduotis.

Renginys vyko Lietuvos edukologijos universitete, Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete. Prieš renginį aplankėme oranžeriją, grožėjomės ten augančiais augalais.

Renginyje dalyvius pasveikino Lietuvos edukologijos universiteto, gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto prof. dr. Virginijus Sruoga, LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis. Vyko įdomi paskaita „Ką reiškia būti gamtininku?“, kurią skaitė prof. habil. dr. Jonas Rimantas Stonis bei dr. Arūnas Diškus. Susipažinome su egzotinių šalių pasaulio fauna, ypač patiko pasakojimas apie vabzdžius maldininkus, gyvalazdes. Mokiniai galėjo apžiūrėti vabzdžius, juos palaikyti rankose.

Pasibaigus paskaitai mokiniai atliko teorines bei praktines užduotis, vyko edukacinė programa mokytojams. Renginio pabaigoje dalyviams buvo įteikti pažymėjimai apie dalyvavimą konkurse, plakatas apie Lietuvos paukščius.

Informaciją parengė biologijos mokytojas Kęstutis Vaitkevičius