Baigiamasis projekto „Pažink valstybę“ renginys

2018-01-19 Valstybės pažinimo centre įvyko baigiamasis projekto „Pažink valstybę“ renginys. Renginio pradžioje amfiteatro erdvėje sveikinimo žodį tarė projekto koordinatorė Rasa Bortkevičiūtė. Peržiūrėjome projektą pristatantį filmą. Vėliau klausėmės pranešimų, kuriuos skaitė VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Prof. Alvydas Jokubaitis, Ugdymo plėtotės centro ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė Salomėja Bitlieriūtė bei Ugdymo plėtotės centro socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas Šarūnas Gerulaitis. Visus dalyvius savo dainomis sužavėjo Vilniaus Vasilijaus Kačalovo gimnazijos mokiniai.

Renginį vainikavo padėkų projekto dalyviams įteikimas. Padėkas gavo visos projekte dalyvavusios mokyklos, kurias įteikė Rūta Kačkaitė, LR Prezidentės vyriausioji patarėja.

Plačiau apie renginį galima skaityti Facebook profilyje Valstybės pažinimo centras.

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė