BIBLIOTEKOS NAUJIENOS SAUSIS

Akcijos „Knygų Kalėdos“ metu biblioteka pasipildė 12 naujų knygų. Dėkojame mokyklos direktorei Rimai Cibulskienei, spec. pedagogei Bronei Česliokienei, soc. pedagogei Ramunei Kliaugienei, gimnazistui Lukui Kamarauskui už padovanotas knygas.

Vaikai domėjosi parodėle „Spalvoti nykštukai“, skirta poeto Martyno Vainilaičio 85- osioms gimimo metinėms. Populiariausia buvo knygelė „Ežio namas“.

2018 metų simbolis Šuniukas pristatė knygų parodėlę „Nė minutės – be knygutės“. Bibliotekoje mėnesiui apsigyveno 16 šuniukų, kurie kiekvienam užėjusiam siūlė paskaityti arba bent pavartyti keturias dešimtis knygelių apie šuniukų gyvenimą.

Paminėjome ir Sausio 13-osios įvykius: veikė istorinių knygų parodėlė. Ankstų rytą, žvakių šviesoje ketvirtokai, penktokai ir šeštokai skaitė eilėraščius apie Lietuvą. Penktokės patiems mažiausiems paskaitė pasaką vaikams apie tai, kas vyko tomis žiemos dienomis ir naktimis. Klausėmės dainų atsistoję, pagerbdami tuos, kurių šiandien su mumis jau, deja, nėra.

Džiaugiamės, kad puikiai sekasi bendradarbiauti su kitomis mokyklų ir kaimo bibliotekomis.

Virginija Kamarauskienė