Meninio skaitymo konkursas

,,Aš gyvenu knygomis, jaučiu jas kaip gyvas. Mėgstamą tomelį jau vien palaikyti rankose – koks džiaugsmas... Mylėti knygą – vadinasi, mylėti žmogų“. Šiomis rašytojo Justino Marcinkevičiaus mintimis prasidėjo meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo penktos ir aštuntos klasių mokiniai. Komisija (mokyklos direktorė Rima Cibulskienė, rusų kalbos mokytoja Virginija Kamarauskienė ir socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė) atrinko 3 mokines, kurios atstovavo mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse. Į rajoninį meninio skaitymo konkursą vyko aštuntokė Roberta Paukštytė, kuri užėmė III vietą, penktokės Inga Bilaišytė ir Greta Kardelytė.

Mokytoja        Neringa Mudėnienė