Atkurtos Lietuvos 100-etį pasitinkant

Netruks prabėgti dienelė kita ir mes visi švęsime gražų mūsų Lietuvos jubiliejų.

O štai Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kartu su technologijų mokytoju Vytautu Varnecku jau nuo mokslo metų pradžios sugalvojo, kaip paminės šią sukaktį. Jie nutarė pagaminti 100-ą lėktuvėlių ir tuojau pat ėmėsi darbų: kūrė eskizus, gamino detales, konstravo, dažė... O taip, spalvos buvo trys – geltona, žalia ir raudona.

Ir jau vasario 13-osios rytą visi tą dieną į mokyklą atvykę mokiniai ir mokytojai rinkomės prie technologijų kabineto, kur gavę po trispalvį lėktuvėlį, ėjome mokyklos koridoriais, tarsi skrisdami, į sporto salę. Čia gražiai išsirikiavę pasiklausėme trupmų mokyklos direktorės Rimos Cibulskienės ir technologijų mokytojo Vytauto Varnecko pasisakymų. O tada – salėje lyg Lietuvos melsvoj padangėj kilo ir leidosi, kilo ir leidosi mūsų lėktuvėliai kaskart primindami – šimtmetis jau čia pat.

Kaip smagiai pakilę nuo žemės „paskraidėme“, taip smagiai ir nusileidome lėktuvėliais parašydami skaičių 100. Su gimtadieniu, Lietuva! Tai tik viena iš mūsų dovanų TAU.

Direktorė Rima Cibulskienė