Vėliavos plazdėjime, Lietuvą matau

Šį mėnesį jungtinės priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai dalyvavo tarptautinėje foto nuotraukų parodoje ,,Vėliavos plazdėjime, Lietuvą matau‘‘. Visi vaikai pasidarė vėliavėles ir aplankėme žymias Naujojo Daugėliškio vietas.

VAIKŲ MINTYS APIE LIETUVĄ

Gitana, 6 m.: ,,Lietuvos vėliava labai graži, patinka, kai ją plevena vėjas. Tada ji banguoja, siūbuoja ir visaip plazda. Mano gimtinė – tai mano namai, mano žaislai“.

Viktorija, 6 m.: ,,Lietuvos vėliava man kaip gimtieji namai. Aš myliu Lietuvą, nes aš čia gimiau, čia gyvena mano draugai, geriausias darželis. Vasarą smagu leisti laiką gamtoje, maudytis, klausytis, kaip paukšteliai čiulba“.

Augustas, 6 m.: ,,Mano gimtinė – Makniūnalaukė: tėtis, mama, sesės. Man labai patiko pasivaikščiojimas po gyvenvietę, kai nešėmės Lietuvos vėliavėles“.

Gabrielė, 6 m.: „Man gera gyventi Lietuvoje, nes čia gimiau, čia mane dažnai aplanko draugai. Lietuva graži, nes upeliai teka, gėlės žydi vasarą“.

Kotryna, 4 m.: „Aš myliu mamą, tėtį ir brolius. Myliu ir Lietuvą“.

Lukas, 5 m.: „Lietuvos vėliava spalvota, labai graži. Grupėje mes darėme mažas vėliavėles, taip pat labai gražias. Lietuvoje daug upių, ežerų, upelių, miškų. Miške man patinka sėdėti ant kelmo, rinkti grybus. Dar man patinka su tėčiu meškerioti“.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sigutė Luneckienė