Šventė, skirta Kovo 11-ajai

Kovo 11-oji – viena iš svarbiausių dienų Lietuvai. Tai lietuvių kovų už nepriklausomybę, už gimtąją kalbą, už savarankiškumo įteisinimo diena. Ją sutikdami džiaugiamės, kad niekas netrukdo kalbėti, skaityti ir dainuoti lietuviškai ir ne tik, nes kitos tautos turi tokią pat teisę. Visi mes gyvename laisvoje tėvynėje.

Šventės išvakarėse, pasibaigus pamokoms, visi mokyklos bendruomenės nariai ir tądien mokykloje apsilankę buvę mokyklos mokiniai susirinkome mokyklos aktų salėje. Čia skambėjo gražūs žodžiai, dainos, sukosi lietuvių liaudies rateliai, buvo skaitomi laiškai Lietuvai. Visa tai dovanojo priešmokyklinės grupės vaikučiai ir jų pedagogės, 1–4, 6–9 ir IV g klasių mokiniai ir jiems pasiruošti talkinę mokytojai.

Pradinių klasių mokytoja Lina Gladkauskienė