Jaunųjų talentų konkursas

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/talentai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jaunųjų talentų konkursas ir apdovanojimų šventė – viena gražiausių metų švenčių Ignalinoje. Tai  baigiamasis Vaiko teisių apsaugos savaitės renginys, kuriuo siekiama pasidžiaugti gabiausiais ir talentingiausiais rajono vaikais ir jaunuoliais, skatinti juos kūrybai, ugdyti norą mokytis, tobulėti, būti aktyviais ir pasitikinčiais savimi.

Gruodžio 13 d. Ignalinos rajono savivaldybės didžiojoje salėje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, praeitais mokslo metais labiausiai pasižymėjusių intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Džiugu, kad tarp šių nugalėtojų yra ir du mūsų mokyklos mokiniai: aštuntokė Agnė Ropytė ir devintokas  Dovydas Cicėnas. Sveikiname!

Administracija

{gallery}/2013/talentai/{/gallery}