Dalyvavome nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“

Mokyklos mokinių ir mokytojų bendru sutarimu balandžio 10 dieną dalyvavome nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“. Kartu paminėdami Pasaulinę sveikatos dieną pasirinkome tas veiklas, kurios mielos daugeliui mūsų. Taigi, kiekvieną pertrauką mokyklos aktų salėje priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai, 1–10 klasių mokiniai kartu su mokytojais judėjo flashmobo ritmu. Pasibaigus pamokoms visi susirinkome mokyklos sporto salėje, kur linksmai ir draugiškai dalyvavome estafetėse. Burtų keliu susiskirstę į keturias – Mėlynųjų, Raudonųjų, Geltonųjų ir Žaliųjų – komandas varžėmės neįprastose estafetėse. Teko šaukštu nešti stalo teniso kamuoliuką, „čiuožti“ ant skudurų, nenuleidžiant ant žemės rankomis varyti balioną, pūsti virve pervertą plastikinį puodelį, „nardyti“ per lankus. Žinoma, visa tai stebėjo ir vertino garbinga komisija, kuri pasibaigus varžytuvėms susumavo rezultatus ir visiems dalyviams įteikė dovanėles. Daugiau sirgalių nei dalyvių gretose dalyvavo ir keli mokinių tėveliai.

Štai taip mes savo sveikatą stiprinome, gerosios energijos atsargas padidinome. Kupini kitokių nei įprastai (juk ne vienam tokiose estafetėse dalyvauti teko pirmą kartą) įspūdžių skirstėmės į namus.

Direktorė Rima Cibulskienė