,,Dovanoju kalėdinį džiaugsmą"

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/kaledinis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Gruodžio 16d. tikybos mokytoja Laima Teteriukovienė ir etikos mokytoja Aušra Remeškevičienė 5- 8 klasėse organizavo kalėdinę akciją ,,Dovanoju kalėdinį džiaugsmą". Akcija skirta pasveikinti mokyklos mokytojus.

Buvusi mokyklos mokinė Gintė Rimšelytė, dabar studijuojanti Kazimiero Simonavičiaus universitete, kūrybinės ir kultūrinės industrijos spaecialybę, sutiko pasidalinti savo išmone pamokų metu, todėl su malonumu padėjo pravesti pamokas 5- 8 klasėse. Mokiniai piešė, darė raižinius, aplikavo ir su dideliu džiaugsmu padarė kalėdines sveikinimo atvirutes mokyklos mokytojams.

Tikybos mokytoja Laima Teteriukovienė

{gallery}/2013/kaledinis/{/gallery}