Langas į baltas Kalėdas

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/langas-kaledos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Laukdami Kalėdų pradinių klasių mokiniai vyko į Kaltanėnus ir tapo elfais, kurie ruošiasi pačiai puikiausiai metų šventei. Kaltanėnuose mažieji elfai sužinojo kalėdinio meduolio kelią link šventinio mūsų stalo. Išklausę, koks ilgas meduolio kelias, mokinukai mokėsi jį pasigaminti, kepti ir padailinti, kad šie meduoliukai ne tik papuoštų šventinį stalą, bet gražūs kabėtų ir ant eglutės.

O kaip gi šventės be žvakės? Juk ant Kūčių stalo pastatoma žvakė, kad ji simbolizuotų šiaurinę žvaigždę. Tad jei meduolių šventėms turėsime, tai žvakutės dar reikia. O kadangi gražiausia žvakutė yra ta, kurią pats pasigamini, taigi vaikai skubėjo lieti žvakių, kurios, kaip ir meduoliai puoš namus ir skleis šilumą.

Ir čia dar ne viskas, ko išmokome. Mokinukai, padedami renginio vadovės, pasidarė gražias kalėdines dekoracijas iš šieno. Jos taip pat puikiai tiks namų papuošimui, o gal ir dovanai.

Po tokio darbo, kuris reikalavo, daug išmonės ir susikaupimo mes susėdome pamąstyti apie besibaigiančius metus.

Vėliau pasisotinome gardžiausiais kūčiukais, kiesieliumi, susikrovėme maišelius savo pasigamintų dovanų ir laimingi keliavome į namus, žinodami, kad artėja gražiausia metų šventė.

Pradinių klasių mokytoja Lina Gladkauskienė

{gallery}/2013/langas-kaledos/{/gallery}