Tarpmokykliniame konkurse laimėta III vieta

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/3-vieta is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Nors šventinis laikotarpis ir baigėsi, bet didžiuotis dar turime kuo. Niekam nepaslaptis, kad 9 klasės mokinys Dovydas Cicėnas puikiai valdo fotoaparatą ir vienas kitas jo padarytas kadras ne tik puošia mūsų mokyklos erdvę, bet ir yra laimėjęs projekto „Jauno žmogaus akimis“ fotodarbų konkurse „Kūrybos metamorfozės“ I vietą.

Dovydas savo pomėgį pritaikė ir atvirukų kūrime. 2013 m. gruodžio 18-19 dienomis Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos organizuotame tarpmokykliniame kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkurse „Žiemos spalvos“ trys Dovydo atvirukai rungėsi su šešių Vilniaus mokyklų mokinių darbais. Dalyvaujančių mokyklų bendruomenės nariai galėjo internetu balsuoti už jiems patinkančius kitos mokyklos mokinių darbus. Dovydo sėkmė neaplenkė ir šį kartą. Laimėta garbinga III vieta. Sveikiname ir linkime sėkmės kūryboje!

Technologijų mokytoja Jolanta Trubilaitė

{gallery}/2013/3-vieta/{/gallery}