Olimpiada

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/rusu-olimpiada is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mokykloje vyko užsienio kalbos / rusų/ olimpiada, skirta pasakėčių kūrėjo Ivano Krylovo 245 –osioms metinėms. Kabinete parengta pasakėčių parodėlė, galima pasiskaityti apie I. Krylovo gyvenimą. Mokiniai skaito pasakėčias lietuvių, rusų, prancūzų kalbomis.

Olimpiada vyko 5-7 ir 8-12 klasių mokiniams. Mažųjų tarpe stipriausios buvo penktokės, ką tik išmokusios rusišką abėcėlę. EMILIJA ŠAKĖNAITĖ tapo nugalėtoja, jos klasės draugė JOLANTA TOPTYGINAITĖ užėmė antrą vietą. Trečia buvo septintokė PATRICIJA MIROŠNIČENKO.

Vyresniųjų tarpe nugalėjo dvyliktokė VIKTORIJA TRABŠAITĖ. Nustebino ir kartu nudžiugino aštuntokė REGINA ABAROVIČIŪTĖ, vienu tašku aplenkusi dešimtokę DOROTĄ SIAGLO.

Rusų kalbos mokytoja

Virginija Kamarauskienė