Saugesnio interneto diena 2014

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/saugesnio is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kiekvienais metais „Saugesnio interneto diena“ yra minima antrojo metų mėnesio antros savaitės antradienį siekiant skatinti vaikus ir jaunimą saugiai ir atsakingai naudotis internetu bei mobiliaisiais įrenginiais. Taigi šiais metais „Saugesnio interneto diena“ įvairiuose Lietuvos kampeliuose buvo švenčiama vasario 11d! Ne išimtis ir Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio vidurinė mokykla.

Šią dieną mokykloje ketvirtos - septintos klasės mokiniai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie saugų naudojimąsi internetinėmis technologijomis. O kad šios svarbios dienos minėjimas nebūtų “sausas” ir pagrįstas tik teorija, mokiniams buvo rodoma tiesioginė transliacija iš “Saugesnio interneto dienos” renginio, vykusio Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje, kurį vedė Marijonas Mikutavičius. Pagrindinis tokio minėjimo tikslas skatinti jaunimą ne tik saugiai naudotis naujausiomis technologijomis, bet ir kitiems skleisti naudingą informaciją, kaip reikia teisingai, o ne žalingai naudotis internetu bei mobiliaisiais įrenginiais, skatinti kurti pozityvų interneto turinį.

Mokytojas Evaldas Kavaliauskas

{gallery}/2013/saugesnio/{/gallery}