Smagi išvyka

2014 metų kovo 15 – osios šeštadienį, kai už lango pliaupė lietus, pūtė vėjas, grupelė mūsų mokyklos mokinių kartu su mokyklos raštinės vedėja Agne Daubariene bei VšĮ „Gero vėjo“ darbuotojais leidosi į sveikatingumo žygį pėsčiomis maršrutu Palūšė – Puziniškis. Vaikai buvo nustebę, kokių gražių vietų yra Ignalinos rajono apylinkėse. Buvome sustoję pailsėti Puziniškio stovyklavietėje, virėme makaronus su mėsa, smagiai dalinomės gražiausiomis akimirkomis. Pasibaigus žygiui, mokiniai buvo kupini įspūdžių ir kūrė naujus kelionių planus. Su gera nuotaika, keliais sustojimais, praėjome net 15 kilometrų.

Nuoširdžiai dėkojame valtinės VšĮ „Gero vėjo“ vyramas Šarūnui ir Kostui už puikią nuotaiką ir linksmai praleistą darganotą šeštadienį.

Raštinės vedėja Agnė Daubarienė