Tolerancijos švyturys

2019 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis tolerancija savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius. Tolerancija, kaip švyturys saugus kelias laivams, taip ir žmonėms svarbi sąvoka, skatinanti pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų, tautybės, rasės, skirtingos religijos.

Tai ir mes, mokyklos bendruomenės nariai, sukūrėme savo Tolerancijos švyturį, į kurį geriausiai toleranciją apibūdinančius žodžius atplukdė pačių mokinių kartu su auklėtojomis pagaminti laiveliai. Ačiū dalyvavusiems, o tolerancija telydi mus visus kiekvieną dieną.

Direktorė Rima Cibulskienė