KNYGOS, KNYGOS, KNYGOS

Trumpėjančios rudens dienos visai negadino nuotaikos mūsų mokyklos bendruomenei. Lapkritis nepagailėjo skaitytojams naujų knygų. Technologijų mokytojas Vytautas Varneckas dovanojo kolegoms, mokiniams aštuonias dešimtis savo šeimos knygų. Tai buvo grožinė literatūra anglų, rusų, vokiečių, lenkų ir lietuvių kalbomis. Vaikai greit išsinešiojo pasakų knygeles. Mokytojai pasirinko knygų apie rankdarbius, sveikatą, maistą, ūkio darbus. Mokyklos muziejų papildė labai seniai išleistos įvairios knygos, kurioms jau beveik ir šimtas metų. Tai neįkainojama dovana. Visi dėkojame mokytojui.

Ačiū tariame ir Grybėnų bibliotekininkei D. Koršul už padovanotą knygą „Grybėnai istorijos vingiuose“.

Trylika naujų knygelių pagal naują lietuvių kalbos vadovėlį TAIP sugebėjome užsakyti patys. Daugiausia džiaugsmo patyrė patys mažiausieji su mokytojomis Sigute ir Asta. Jie gavo R. Skučaitės įgarsintus „Raidžių namučius“ bei D. Niccolini „Raidžių istorijos ir nuotykiai“. Nauja ir neįprasta interaktyvi knyga su 14 garso įrašų S. Paltanavičiaus „Jei rašysi laišką girion“.

Dar labai laukiame labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ pažadėtų knygų. Mes visi, 91 skaitytojas, pasižadame ir kitais metais skaityti.

Kviečiame į biblioteką! Laukiame kiekvieno!

Virginija Kamarauskienė