Edukacinė išvyka į Kaltanėnus

Gruodžio 18 d. 1, 3, 5 ir 6 klasių mokiniai vyko į pažintinę edukacinę ekskursiją, kuri vyko Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Vaikai buvo mokomi nulieti vaško žvakutę. Žvakutės buvo įvairių formų: pelytės, avytės, nykštuko, angeliuko.

Vėliau centro darbuotojos vaikus supažindino su meduolių kepimo bei dekoravimo tradicijomis. Pristatė produktus, kurie įeina į meduolių sudėtį. Mokiniai patys minkė tešlą, ją kočiojo, kepė  ir dekoravo šventinius kalėdinius  meduolius. Kol meduoliai kepė, žaidė žaidimų kambaryje.

Visą užsiėmimų laiką buvo juntama švenčių nuotaika. Mokiniai grožėjosi savo pačių pagamintais darbeliais.

Ačiū Kaltanėnų ugdymo ir centro kolektyvui už malonų priėmimą ir bendradarbiavimą.

Mokytojos Dalia Zabulienė, Asta Samukėnienė