Kalėdinė gerumo akcija

Gruodžio 20 dieną Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai Klaidas Rukas, Edita Baltakytė, Alanas Vorobjovas, Inga Bilaišytė, Greta Kardelytė, Aleksandras Borisovas, Augustė Kardelytė ir Irmantas Ramanauskas, lydimi socialinės pedagogės Loretos Grinevičienės ir specialiosios pedagogės Bronės Česliokienės, vykome į Mielagėnų palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijinius globos namus. Gausiam čia gyvenančių senelių būriui mokiniai deklamavo eilėraščius, kartu su seneliais žaidė Advento laikotarpio žaidimus.

Į svečius vykome su dovanomis. Renginio pabaigoje seneliams įteikėme pačių mokinių pagamintus Kalėdinius atvirukus ir mokinių keptus sausainius. Atvirukus įteikėme ne tik šventėje dalyvavusiems seneliams, bet ir visiems tiems, kurie dėl savo negalių nepajėgė ateiti į šventę.

Dėkodama už mūsų apsilankymą socialinė darbuotoja Vilma Miklaševičienė mums padovanojo saldainių ir perdavė Kalėdaičius nuo klebono Marijono Savicko.

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė