Kalėdų Senelis ir baltasis lokys Guru Buru

Stipriau papūtus šiaurės vėjui, sublizgus sniegui laukuose, Kalėdų Senelis ir baltasis lokys Guru Buru gruodžio 17 d. jau čia! Kalėdų senelis šiais metais itin modernus – išleidęs atostogų savo elnius, jo roges traukia baltasis lokys. Kol Kalėdų Senelis šiek tiek ilsis po sunkios kelionės, baltasis lokys Guru Buru džiugina vaikus smagiausiais žaidimais, viktorina bei nuotaikingu, trumpu filmuku apie Šiaurę, Laplandiją, sniegynus ir ledus. Po linksmybių baltasis lokys  kartu su vaikais ieško, kur galėjo užsnūsti Kalėdų Senelis. Bet staiga pasigirsta duslūs žingsniai, suskamba varpelis ir pro duris įžengia Kalėdų Senelis. Su savimi nešinas ne tik didelį raudoną maišą dovanų, tačiau ir stebuklingą lazdą. Kalėdų Senelis labai myli vaikus ir visus juos apdalina dovanomis bei įsiamžina bendroje nuotraukoje.

Mokytoja Lina Gladkauskienė