Antrokų ir ketvirtokų netradicinės veiklos

Gruodžio 17 d. 2 ir 4 klasių mokiniai kartu su savo mokytoja Lina Gladkauskiene po pamokų skubėjo į Visaginą. Restorane-picerijoje mūsų laukė „Picų kepimo pamokėlė“. Kiekvienas kepė didelę savo kūrybos picą ir tapo diplomuotu tikros picos kepimo Meistru. Patys mokėsi ir minkė picos padą, sužinojo, kaip derinti produktus ir kokie produktai turi sudaryti išties skanią bei išskirtinę picą. Taigi į išminkytus picos padelius sudėjo mėgstamus ingredientus, papuošė ir laukė, kol ji iškeps. Pasistiprinę aplankėme Visagino eglutę, kurią saugojo ir jai įvairiais instrumentais grojo Seniai Besmegeniai.

Gruodžio 20 d. į mokyklos aktų salės sceną pasipuošę skubėjo 2 ir 4 klasės mokiniai. Jie vaidino pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Puikią nuotaiką palaikė ir tėveliai, kurie skambant muzikai, dainuojant vaikams, išėjo ir suvaidino tą pačią pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Po renginio vaikų laukė dovanos ir vaišės. Šventė tęsėsi klasėje.

Mokytoja Lina Gladkauskienė