Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-oji, 8 valanda ryto. Mokyklos languose, kabinetuose sužiba žvakių liepsnos, kurios kviečia stabtelėti ir prisiminti liūdnus 1991 m. sausio 13-osios įvykius.

Mokytoja Neringa Mudėnienė iš pat ryto pasirūpina, kad segėtume neužmirštuolės žiedą. Ikimokyklinukai ir priešmokyklinės grupės vaikai, padedant mokytojoms žvakutes uždega savo pagamintuose žibintuose. Mokyklos bibliotekoje susirinkę pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir bibliotekininke pasiklauso dainų „Laisvė“, „Šaukiu aš tautą“. Antrokai ir ketvirtokai pagamina po neužmirštuolės žiedą. Kiti mokiniai kartu su pirmą pamoką jiems vedusiais mokytojais aptaria, kuo mums svarbi ši diena. Štai tokia mūsų mokykloje buvo sausio 13-osios dienos pradžia. Visą dieną šalia bibliotekos veikė spaudinių paroda, skirta šiai dienai paminėti.

Taigi, kartu su visa Lietuva akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ dalyvavome tryliktąjį kartą.

Direktorė Rima Cibulskienė