Šv. Valentino dienos vakaras mokykloje

Vasario 14 dieną, mokyklos aktų salėje Mokinių taryba, kuruojama socialinės pedagogės Loretos Grinevičienės, organizavo Šv. Valentino dienos šokius. Šventė vyko nuo 17 iki 22 val., kurios pradžioje vaikinai burtų keliu išsitraukė savo šio vakaro porą. Poros žaidė įvairiausius žaidimus. Tada vyko nominacijų dalijimas: nominaciją ,,Gražiausios akys '' pelnė Greta ir Danielius, ,,Gražiausia šypsena '' atiteko Samantai ir Danieliui, ,,Stiliaus ikoną'' laimėjo Augustė ir Aigaras, ,,Mis Valentina/s" pelnė Samanta ir Gintautas, o nominaciją ,,Geriausia pora'' laimėjo Solveiga ir Danielius. Visiems laimėtojams buvo įteiktos dovanėlės. Tiesa, visą savaitę mokykloje veikė Šv. Valentino paštas, kur galėjome rašyti vieni kietiems komplimentus arba prisipažinti meilėje. Vakaro pabaigoje laiškus išdalinome adresatams. O tada prasidėjo visų laukta akimirka – šventės diskoteka. Visi linksmai šokome. 22 val. laimingi, o kartu ir truputį pavargę, išsiskirstėme namo.

Mokinių tarybos narė Solveiga Baranauskaitė