ŠIRDELIŲ IR KNYGŲ APSUPTYJE

Vasaris buvo turiningas tiek švenčių, parodų, tiek ir susitikimų. Mokytojos Jolitos Bužinskienės vadovaujamą keramikos būrelį lankantys mokiniai Valentino dienai parengė labai gražią parodėlę „Širdele mano“. Savaitę sukurtais darbeliais galima buvo grožėtis skaitykloje. Vėliau susipažinti su spalvotomis širdutėmis turėjo progos ir tėveliai bei globėjai, kurių į mokyklą atvyko tikrai daug. Parodėlę gyrė ir Ignalinos rajono tarybos nariai, Ignalinos savivaldybės administracijos atstovai, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos vadovai, tądien apsilankę mokykloje. Daug šiltų žodžių mokytoja Jolita surado Atsiliepimų knygoje.

Susidomėję vaikai ir mokytojai apžiūrinėjo informacinį stendą „Mikės melagėlio žodynėlis“, kuriame supažindinta su rašytojo Motiejaus Valančiaus, gimusio vasario viduryje, vartota labai sena leksika, kuri mokiniams tikrai negirdėta.

Teko apsilankyti ir Vilniaus knygų mugėje, atšventusioje savo dvidešimtmetį. Mugė pasitiko J. Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Netikėti susitikimai, naujos knygos, plakatai, knygų skirtukai dovanų nepaliko abejingų. Nebuvote mugėje? Tiesiog privalote apsilankyti!

rdiMokytojos Jolita Bužinskienė ir Virginija Kamarauskienė