Dovydas Cicėnas – Respublikinio fotografijų konkurso laureatas

Šių metų kovo mėnesį Ignalinos miškų urėdija pakvietė moksleivius dalyvauti fotografijų konkurse „Pargrįžtantys paukščiai“. Mūsų mokyklos 9 klasės mokinys Dovydas Cicėnas konkursui pateikė 5 fotografijas ir tapo rajoninio konkurso pirmosios vietos laimėtoju, todėl jam buvo suteikta galimybė atstovauti Ignalinos rajoną, o tuo pačiu ir mūsų mokyklą, respublikiniame konkurse, vykusiame 2014 m. kovo 21 d. Vilniuje.

Renginio metu buvo keliami inkilai Kalnų slėnyje, kalbinamas Žemės ūkio ministras ir Generalinis miškų urėdas. Iškėlus inkilus renginys persikėlė į Generalinę miškų urėdiją. Čia buvo eksponuojamos konkurso dalyvių fotografijos. Buvo apdovanota 10 laureatų, jų tarpe ir mūsų mokyklos devintokas Dovydas Cicėnas. Apdovanojimus ir diplomus įteikė Žemės ūkio ministras ir Generalinis miškų urėdas. Padėkos raštais apdovanoti ir mokytojai. Dovydo Cicėno renginio metu palaikyti vyko Simona Cicėnaitė ir Ieva Steniulytė bei lydinti mokytoja Ramutė Burokaitė.

Dalyviams koncertavo M. K. Čiurlionio mokyklos auklėtiniai, padovanoję puikių muzikinių kūrinių.

Dėkojame Ignalinos miškų urėdijai už padovanotą inkilą ir pagalbą (parūpintą transportą) vykstant į renginį.

Ramutė Burokaitė,

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio vidurinės