Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios

Šiemet mokykloje paminėjome dvi Lietuvai svarbias datas.

Vasario 16-osios išvakarėse visi susirinkome mokyklos aktų salėje. Čia išklausėme trumpą mokytojos Marytės Čeponienės istorijos pamokėlę apie Vasario 16-ąją. Po jos scenoje skambėjo dainos ir gražūs žodžiai, skirti Lietuvai, kuriuos dovanojo mūsų 1, 2, 3, 4, 5, 7 ir 8 klasių mokiniai. Gražiai sukosi mūsų jauniausiųjų – ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų – poros, šokdamos ratelius. Tvirtai ir linksmai skambėjo mažųjų lūpomis tariamas žodis LIETUVA.

Mėnesiui nepraėjus, Kovo 11-osios išvakarėse, mes ir vėl susirinkome mokyklos aktų salėje. Šį kartą čia mūsų laukė mokyklos Mokinių tarybos inicijuotas ir organizuotas protmūšis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Burtų keliu mokiniai susibūrė į keturias komandas ir štai tokius pavadinimus sau sugalvojo: „Pralaimėjom“, „Anonimai“, „Sibiro misija“ ir „Lietuvėlės patriotai“. Renginio vedėjos Roberta Paukštytė ir Samanta Kajėnaitė su pagalbininkėmis Rugile Navickaite ir Auguste Kardelyte skelbė vieną po kitos protmūšio užduotis. Komandoms tereikėjo pasirinkti vieną teisingą atsakymą iš keturių pateiktų variantų. Kol komandos atsakinėjo į klausimus, vertinimo komisija skaičiavo jų teisingus atsakymus. Susumavus rezultatus I-oji vieta atiteko „Lietuvėlės patriotams“, o pasivadinusieji „Pralaimėjom“ gavo paskatinamąjį prizą.

Už gražias šventines akimirkas dėkoju visiems šiose veiklose dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams.

Direktorė Rima Cibulskienė