Pilietiškumo paskaita Palūšėje

Spalio 1 d. mūsų gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus 6–Ig klasių mokiniai buvo pakviesti į pilietiškumo paskaitą Palūšėje, kurią organizavo Aukštaitijos verslo centras ir Šaulių sąjunga. Mums pažintinė ekskursija apie Aukštaitijos regiono nacionalinį parką vyko Meironyse įsikūrusioje ,,Gamtos mokykloje“. Mokiniai pasitikrino savo žinias žaisdami žaidimą ,,Nacionalinio parko žemėlapis“.

Antroji paskaitos dalis vyko Palūšėje, kurios metu mokiniai buvo supažindinti su šiai dienai aktualia problema – propagandos skleidimu, netikros informacijos identifikavimu ir galimais kovos būdais. Mokiniai pasidalijo savo įžvalgomis, pateikė konkrečius pavyzdžius. Buvo smagu girdėti, kad mokiniai geba atskirti vadinamas „melagienas“, žino, kaip svarbu neplatinti nepatikrintų ar nepatikimų žinių. Teisingai atsakiusieji į klausimus mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Po antros dalies buvome pavaišinti karštais pietumis. Sotūs žiniomis ir skaniu maistu grįžome į mokyklą.

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė,

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė

IMG 20211001 095210 (Copy)IMG 20211001 095659 (Copy)IMG 20211001 110511 (Copy)IMG 20211001 110518 (Copy)