Atšvaitų reikalai ir ne tik!

2021 m. spalio 14 d. mūsų mokykloje apsilankė Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnės Jūratė Pernavienė ir Jurgita Zenkuvienė, kurios susitiko su 5–6 klasių mokiniais. Pradžioje susitikimo buvo kalbėta žiauraus elgesio su gyvūnais tema, kartu su mokiniais išsiaiškinta, kas yra žiaurus elgesys su gyvūnais, kokios nuobaudos yra numatytos netinkamai elgiantis su gyvūnais ir aptarti būdai, kaip ir ką reikia daryti, kad gyvūnais būtų tinkamai pasirūpinta.

Vėliau pokalbis nukrypo į atšvaitų dėvėjimą. O jų..., beveik nerasta... Gerai, kad pareigūnės turėjo atsargų! Tuojau pat padėtį pataisė – padovanojo ir vietoje kartu su mokiniais pritvirtino prie kuprinių!

Mielieji, laikas jau visiems mums susirasti atšvaitus ir prisitvirtinti prie kuprinių, rankinių ir viršutinių drabužių, nes matomumas lauke su kiekviena diena vis prastėja ir keliauti pėsčiomis darosi vis pavojingiau!

Skyriaus vedėja Rima Cibulskienė

20211014 091259 (Copy)20211014 092418 (Copy)20211014 093331 (Copy)