Kalėdinė gerumo akcija „Kiekvienam seneliui – po atviruką”

Kalėdos – magiškas laikas, kai tampame geresni, kai pastebime šalia esančius žmones, kai norisi kažką duoti, o ne tik gauti, tad Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus 1–IIg klasių mokiniai gruodžio 1–20 dienomis kartu su socialine pedagoge Loreta Grinevičiene, specialiąja pedagoge Brone Česliokiene ir pradinių klasių mokytoja Asta Samukėniene gamino atvirukus, piešė, spalvino, klijavo, karpė, rašė palinkėjimus, sveikinimus artėjančių švenčių proga. Visus darbelius atliko su meile. Akcijos „Kiekvienam seneliui – po atviruką” metu vaikai mokėsi dalintis kalėdiniu džiaugsmu su kitais, ugdyti pagarbą šalia esantiems žmonėms.

Kadangi dėl esamos pandeminės situacijos šalyje ir šiemet dar patys negalime nuvykti aplankyti senelių, todėl visus mokinių pagamintus atvirukus mokyklos socialinė pedagogė perdavė Mielagėnų palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijinių globos namų socialinei darbuotojai Jolantai Aleksejevienei, kuri pasirūpins, kad atvirukai pasiektų globos namų gyventojus, mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų jau ne vienerius metus globojamus senelius.

Kita dalis atvirukų perduota Naujojo Daugėliškio bendruomenės pirmininkei Indrei Gruodienei, kuri pasirūpins, kad ir Daugėliškio bei jos apylinkių vieniši gyventojai neliktų be sveikinimų.

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė,

Socialinė pedagogė Loreta Grinevičienė