Kalėdinis žaisliukas Naujojo Daugėliškio miesteliui

Gruodžio 20 dieną 5–IIg klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Loreta Grinevičiene ir skyriaus vedėja Rima Cibulskiene gamino iš siūlų kalėdinius žaisliukus. O dar lapkričio mėnesį keramikos būrelio nariai su vadove Jolita Bužinskiene pagamino 107 balto molio kalėdinius žaisliukus eglutei. Jais papuošta Naujojo Daugėliškio Šv. Joakimo ir Onos bažnyčios eglė. Taip pat savo pagamintus žaisliukus Daugėliškiui dovanojo mūsų ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai su savo pedagoge Sigute Luneckiene. Akcijoje dalyvavo ir tikybos mokytoja Lina Guobienė. Visi žaisliukai perduoti Daugėliškio bendruomenės pirmininkei Indrei Gruodienei, kuri kartu su bendruomenės nariais papuoš pušelės prie Naujojo Daugėliškio bažnyčios.

Gera kurti grožį kartu.

Skyriaus vedėja Rima Cibulskienė,