Pamoka kaimo bibliotekoje

Žiema – geras metas paskaityti knygą, pavartyti žurnalus, laikraščius. Tuo tikslu Ig klasės mokiniai lankėsi kaimo bibliotekoje, kur vyko rusų kalbos pamoka. Maloniai visus priėmė buvusi mokyklos auklėtinė Renata Rastenienė. Kadangi tema „Ką mes skaitome? Laikraščiai ir žurnalai“, teko mokiniams susipažinti su daugybe jau minėtų leidinių, išsirinkti vieną patikusį ir namuose aprašyti užsienio kalba. Susidomėjimas nemažas, nes, pasirodo, reta šeima kaime ką nors prenumeruoja. Gimnazistai įdėmiai išklausė Renatos pasakojimo apie kaimo bibliotekos darbus. Atsirado norinčių įsigyti skaitytojo pažymėjimą.

Vos ne kiekvieną dieną bibliotekoje apsilanko šios klasės mokinė Inga Bilaišytė. Gerai besimokanti mergina spėja visur. Neseniai vykusioje mokyklinio etapo rusų kalbos olimpiadoje ji laimėjo pirmąją vietą.

Virginija Kamarauskienė

7c10893c79fe565587aacb9c96c84557792dc48e02588e78DSCF4383